Kurumsal

1967'den beri aynı özveriyle çalışıyoruz.

1967'de Manavgat'ta Hüsnü Barut tarafından kurulan Barutlar Yem ve Tarım Ürünleri, yarım asırı deviren bilgi ve tecrübesiyle hizmet vermektedir.

 

En kaliteli ve en çok tercih edilen markalar ile çalışmakta olan Barutlar, müşterilerinden gelen olumlu olumsuz tepkiler doğrultusunda geliştirmeler yapmaktadır.

 

Un, yem, bakliyat, tuz, hububat, vb. gibi tarım odaklı ürünlerin alımı ve satımı gibi ticari faaliyetler yürütmektedir. Ürünlerin taşımacılık ve lojistik hizmetleri de firmanın kendi araçlarıyla sağlamaktadır.  Tarım alanında ülkemizin büyüyen ve üreten bir firması olarak, çalışmalarına yönetim ve deneyimli personel kadrosuyla birlikte devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak hedefinde ürünlerimizi, teknolojimizi, kalitemizi ve beraberinde çalışanlarımızı güçlendirerek, ürünlerimizi sunduğumuz pazarda lider ve öncü olmaktır. Elde edilen sonuçlarımızın doğru, güvenilir ve tarafsız olmasıdır. İzlediğimiz bu politikadan şimdiye kadar asla ödün vermedik ve vermeden de ilerliyoruz.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemiz ile sektöründe daima lider ve öncü olmayı hedeflemekteyiz. Sağlıklı, kaliteli ve tercih edilen ürünleri, çevreye ve insana saygı çerçevelerinde ekonomik bir şekilde sunmaktır.

 • Şirket Bilgilerimiz

  Şirket Ünvanı: Barutlar Yem Hayvancılık Tarım Teks. Gıda Nak. San. Tur. Tic. Ltd. Şti.
  Vergi Dairesi: Manavgat
  Vergi Numarası: 143 033 0077
  Mersis Numarası: 0143033007700019
  Ticaret Odası: Manavgat Ticaret Odası
  Ticaret Sicil No: 3556

 • Banka Bilgilerimiz

  Banka: Garanti Bankası
  IBAN: TR46 0006 2001 0180 0006 2994 15
  Ünvan: Barutlar Yem Hayvancılık Tarım Teks. Gıda Nak. San. Tur. Tic. Ltd. Şti.